Quantcast
Channel: Демократична Україна - Демократична Україна - Displaying items by tag: 3 (24050)
Viewing all articles
Browse latest Browse all 10

Несподівані обійми

0
0
Несподівані обійми

Активісти, об’єднані у групу Project PeyeV, провели у Львові соціальний експеримент під назвою Free hugs & kisses, повідомляє life.pravda.com.ua. Його суть полягала в тому, щоб зафільмувати реакцію перехожих на запрошення дівчини обійняти та поцілувати її і реакцію перехожих на таке ж запрошення хлопця. Ролик знімали впродовж двох днів у центральній частині міста на площі Ринок і в одному з гіпермаркетів.
За словами ініціатора соціального експерименту Віталія Пересади, на дівчину львів’яни реагували краще і підходили до неї частіше. Їй достатньо було лише всміхнутися, а до хлопця була певна пересторога, йому доводилося пояснювати, для чого це, проявляти більшу активність. Але частина львів’ян доволі скута. Вони або не розуміють, про що йдеться, або не можуть проявити свої позитивні емоції на людях, і це сумно, зазначив він.
Започаткували традицію обіймів американці. Найчастіше вони влаштовують подібні флешмоби, щоб дарувати позитивні емоції до новорічних і різдвяних свят.


Автори ролика зняли у Львові вже три соціальних експерименти. Раніше львів’яни успішно пройшли тест на «Совість чи гроші», а також тест на людяність під назвою «Людині погано».


ПІСНЯ НА СЛОВА ПОЕТА ХVII СТОЛІТТЯ
Учасник дуету Zapaska Павло Нечитайло випустив пісню «Закопали Івана» на вірші українського поета Івана Величковського (1630–1701). Композицію записано спільно з Лесиком Драчуком, відомим як Omodada, колишнім учасником групи Los Colorados, повідомляє kyiv.ridna.ua.
«У цій пісні мені почувся середньовічний танець смерті з настроєм у дусі Тома Вейтса. Частину тексту я придумав сам, частину взяв у Івана Величковського. У нього могутні вірші, їх потрібно обов’язково читати з ятями і архаїзмами, і краще всього вголос. В них є сакральність староукраїнської мови», — розповів Павло.
Крім того, на думку музиканта, текст Величковського написано в історичних умовах, схожих на сучасні. «Це був період Руїни, запустіння величезних українських просторів, знищення населення, великих міграцій, деструкції, потрясінь, легенд та героїв», — пояснив Нечитайло.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 10

Latest Images

Trending Articles





Latest Images